Ana Sayfa Samsunhaber ‘AKRAN ZORBALIĞI’ MASAYA YATIRILDI

‘AKRAN ZORBALIĞI’ MASAYA YATIRILDI

Atakum Şehit Onbaşı Yücel Ünsal İlkokulu 2/D sınıfı öğrencileri, çocukların zorbalıkla nasıl mücadele etmesi gerektiğini anlatan "Akran Zorbalığına Son Projesi" kapsamında OMÜ Eğitim Fakültesini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2019 Perşembe 14:03
‘AKRAN ZORBALIĞI’ MASAYA YATIRILDI

SAMSUN HABER 

Okul Müdür Yardımcısı Murat Özkan ve Sınıf Öğretmeni Selin Koca eşliğinde Fakülteye gelen öğrenciler, Dekan Vekili Prof. Dr. Seher Balcı Çelik ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Alper Kesten tarafından ağırlandı. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanan ve Atakum Kaymakamlığı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ve İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından da desteklenen "Akran Zorbalığına Son Projesi"nin öneminden söz eden sınıf öğretmeni Selin Koca, yapılan bu ziyaretlerin öğrencilerde büyük gelişim meydana getirdiğini ifade etti. Koca, projenin öğretmenlerde ve velilerde de farkındalık yaratacağına inancının tam olduğunu belirtti. 

Dekan Vekili Prof. Dr. Seher Balcı Çelik ile öğrenciler, "Akran Zorbalığına Son Projesi"nin arkadaş ilişkilerinde nasıl etki yarattığı konusunda sohbet etti. 

Öte yandan öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Samsun İçin Okuma Vakti Projesi” kapsamında, Dr. Öğr. Üyesi Mediha Mangır ve Türkçe Öğretmenliği öğrencileri ile kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Zihni şahin tanıtım toplantısı
Bu habere de bakabilirsiniz

Tekkeköy Belediyesi Tanıtım Filmi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Güncel

Teknoloji

Yukarı Çık