Ana Sayfa Politika AK Parti Ayvacık Gençlik Kolları'ndan Köktaş'a ziyaret

AK Parti Ayvacık Gençlik Kolları'ndan Köktaş'a ziyaret

AK Parti Ayvacık Gençlik Kolları Başkanı Ümit Sarıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2013 Perşembe 13:59
AK Parti Ayvacık Gençlik Kolları'ndan Köktaş'a ziyaret

AK Parti Ayvacık Gençlik Kolları Başkanı Ümit Sarıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ı ziyaret etti.
AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti Ayvacık Gençlik Kolları Başkanı Ümit Sarıoğlu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

AK Parti Ayvacık Gençlik Kolları Başkanı Ümit Sarıoğlu ilçe yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Fuat Köktaş'a bilgiler verdi. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Köktaş, gençlere siyasi tecrübelerini paylaşarak, "Başbakanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, 2023 ve 2071'den sonra İstanbul'un fethinin 600'üncü yılı olan 2053 tarihini de hedef gösterdi.İstanbul'un 1453 yılındaki fethinin 600. yıl dönümünü, yani 2053 yılını da AK Parti olarak hedeflerimiz arasına aldığını, o büyük yıl dönümü için de şimdiden hazırlıklara başlandığını söyledi.

Gençlerimiz, çocuklarımız, torunlarımız için daha yaşanabilir, daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye inşa etmek, İstanbul'un fethedildiği dönemdeki gibi dünya lideri bir Türkiye imar etmek için şimdiden kolları sıvamamız gerektiğini belirtti. Bu anlamda siz gençlere büyük görev düşüyor. Ak Gençliğin belirlenen hedefleri yakalayabilmesi için çok çalışması gerekiyor" dedi. Ziyarette Gençlik Kolları Başkanı Ümit Sarıoğlu, gençlik kolları tarafından hazırlanan Ayvacık manzaralı fotoğrafın üzerine “Ayvacık Ak Gençliği'nden Efsane Başkana” yazılı bir resim İl Başkanı Fuat Köktaş'a hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
HaberEfor: SamsunHaberMudurnuHaber