Ana Sayfa Güncel 15 TEMMUZ’DA DESTAN YAZAN “İÇİMİZDEKİ KAHRAMANLAR”

15 TEMMUZ’DA DESTAN YAZAN “İÇİMİZDEKİ KAHRAMANLAR”

Fethullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimi sırasında tanklara, kurşunlara ve bombalara aldırış etmeden ülkemizi ve demokrasiyi savunan kahramanlar, o geceyi ‘İçimizdeki Kahramanlar’ Programı’nda anlatacak.

Giriş Tarihi: 11 Ağustos 2016 Perşembe 17:24
15 TEMMUZ’DA DESTAN YAZAN “İÇİMİZDEKİ KAHRAMANLAR”

Direniş gecesinin simge ilçelerinden Kazan’da gerçekleştirilecek etkinliğe Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da katılacak.

 Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Tecrübe Konuşuyor” programı demokrasi tarihimize damgasını vuran konu ve konuklarıyla gençlerle buluşacak. Daha önce alanlarında tanınmış, tecrübe sahibi isimleri gençlerle bir araya getiren programda bu kez 15 Temmuz gecesi Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişimi sırasında vatanları için gözlerini kırpmadan kurşunlara ve bombalara karşı canlarını siper eden demokrasi kahramanları, yaşadıklarını gençlerle paylaşarak tarihe not düşecek.

 15 Temmuz’daki demokrasi destanının kahramanlarını gençlerle buluşturan Gençlik ve Spor Bakanlığı, “Tecrübe Konuşuyor: İçimizdeki Kahramanlar” Projesinin ilk programını, direniş gecesinin Ankara’daki simge ilçesi Kazan’da gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile sokağa dökülen, tankların önünde etten duvar ören, yağan kurşunlara ve bombalara aldırmadan meydanlara inen, direnişleriyle hainlere fırsat vermeyen kahramanlar o gece yaşadıklarını ve hissettiklerini gençlerle paylaşacak.

 Kazan’daki programa Bakan Çağatay Kılıç da katılacak

 Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın da katılacağı ‘Tecrübe Konuşuyor: İçimizdeki Kahramanlar” programı, 11 Ağustos Perşembe günü saat 20.00'de Ankara’nın Kazan İlçesinde gerçekleştirilecek. Kazan Aile Yaşam Merkezi'nde düzenlenecek ve moderatörlüğünü İsmail Hakkı’nın yapacağı programa, Barış Dedebağı, Mustafa Özbey, Metin Doğan, Hicabi Bitik ve Volkan Yiğit konuşmacı olarak katılacak.​

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz

SON DAKİKA DEPREMLER

Kurumsal

İçerik

Gündem

Yukarı Çık