Ana Sayfa Samsunhaber BORSA VE ODA PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ

BORSA VE ODA PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ

Samsun Ticaret Borsasının, düzenlediği “Proje Yönetimi ” eğitiminde Samsun ili Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odalarının Genel Sekreterleri ve personelleri bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2016 Pazartesi 17:35
 BORSA VE ODA PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ

İzgören Akademi eğitmenlerinden Salih Özgür tarafından verilen eğitime 8 borsa ve odadan toplam 37 kişi katıldı.

Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı; “Amacımız bu eğitimleri bir arada yaparak kurumlarımız arasındaki işbirliğini, personellerimizin birlikteliği ile pekiştirmektir. Bu sayede alınan eğitimler çeşitleniyor ve kişi başına alınan eğitim saati de yükseliyor.

Proje yönetimi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla düzenlediğimiz eğitimde, bir projenin kurum için gerekli olup olmadığı, kurum için oluşturacağı fırsatlar ve yaratacağı tehditler ile projenin başarıya ulaşması için gereken etkenlerin neler olduğu, çeşitli uygulamalar ile personelimize, işin ehli bir eğitmen ile aktarıldı. Amacımız proje yönetimi konusunda personelimizde bir farkındalık yaratmaktı. Bunu da başardığımız inancındayım.” dedi.

Eğitime Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Süleyman Karabük, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Talip Şahin, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Gültekin SÜRÜL, Terme Ticaret Borsası Genel Sekreteri Emre Kızıl, Terme Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatma Malkoç  ve bu oda-borsaların personelleri iştirak etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler